info@markoamarko.sk

Naše Služby


Prvotným zámerom spoločnosti bolo zúročiť skúsenosti z realizácie stavieb doma a v zahraničí, a priniesť na trh v regióne stavebnú firmu ponúkajúcu rekonštrukciu domov, tesárske a pokrývačske práce, a hlavne stále aktuálnejšie zatepľovanie fasád. Postupom času sa spoločnosť prestala špecializovať iba na počiatočné stavebné práce, ale ponúka kompletnú stavebnú činnosť. 

V spolupráci s viacerými osvedčenými subdodávateľmi sme schopní v reálnom čase zrealizovať aj diela väčšieho objemu, čoho dôkazom sú niektoré diela spomenuté v referenciách.


Štruktúra spoločnosti je stabilizovaná a firma sa prezentuje ako stavebná firma zameraná predovšetkým na kvalitu práce a spokojnosť zákazníka.

1

Obnova fasády strarších objektov = ROZUMNÁ INVESTÍCIA!

Po obhliadke a konzultácii navrhneme správny zatepľovací systém

Investície sa Vám vrátia už po cca 6 rokoch

Zateplením domu môžete ušetriť až polovicu nákladov na vykurovanie

Doprajte si tepelnú pohodu, "nepúšťajte peniaze hore komínom!"

2

Návrh najvhodnejšieho riešenia pre vašu strechu

Tesárske práce

Montáž strešných krytín

Tepelná izolácia podkrovia

3

Montáž kovových konštrukcií

Stavba nových priečok a sadrokartónov

Stierkovanie

Brúsenie

Maľovanie


4

V požičovni stavebného náradia ponúkame vŕtaciu a búraciu techniku. Nástroje na rezanie panelov s odsávaním. Ďalej drážkovací stroj, vibračné stroje, elektrocentrálu a mnoho iného profesionálneho náradia.

V prípade záujmu nás kontaktujte na telefónnom čísle: 0918 361 353 alebo nás navštívte osobne na adrese:

Piemyselná 4271, Bardejov, bývalý areál JAS Bardejov - vjazd nákladnej dopravy.

5

Prenájom debnenia, vhodné na všetky typy stavieb, od rodinných domov až po veľké stavby. Vyberte si najmenšie základové debnenie, stropné debnenia alebo debnenia stĺpov.

Prenájom lešenárskeho systému DOKA.

V prípade záujmu nás kontaktujte na telefónnom čísle: 0918 361 353 alebo nás navštívte osobne.

6

Predajňa stavebných materiálov a miešacie centrum fasádnych omietok a farieb prioritne určených k zatepleniu budov. U nás nájdete všetko potrebné k zatepleniu: tepelné izolácie/minerálna vlna, polystyrén, izolačné dosky z fenolickej peny, kombidosky, lepidlá, armovacie sieťky, penetrácie, fasádne omietky akrylátové, silikátové, silkónové aj samočistiace, fasádne farby, fasádne kotvy skrutkovacie aj natĺkacie, všetky druhy rohových, okenných, dilatačných aj ukončovacích profilov, a všeličo iné... Kontaktujte nás - 0917 469 901

7