info@markoamarko.sk +421 54 479 58 42

Naše Služby


Prvotným zámerom spoločnosti bolo zúročiť skúsenosti z realizácie stavieb doma a v zahraničí, a priniesť na trh v regióne stavebnú firmu ponúkajúcu rekonštrukciu domov, tesárske a pokrývačske práce, a hlavne stále aktuálnejšie zatepľovanie fasád. Postupom času sa spoločnosť prestala špecializovať iba na počiatočné stavebné práce, ale ponúka kompletnú stavebnú činnosť. 

V spolupráci s viacerými osvedčenými subdodávateľmi sme schopní v reálnom čase zrealizovať aj diela väčšieho objemu, čoho dôkazom sú niektoré diela spomenuté v referenciách.


Štruktúra spoločnosti je stabilizovaná a firma sa prezentuje ako stavebná firma zameraná predovšetkým na kvalitu práce a spokojnosť zákazníka.

1

Obnova fasády strarších objektov = ROZUMNÁ INVESTÍCIA!

Po obhliadke a konzultácii navrhneme správny zatepľovací systém

Investície sa Vám vrátia už po cca 6 rokoch

Zateplením domu môžete ušetriť až polovicu nákladov na vykurovanie

Doprajte si tepelnú pohodu, "nepúšťajte peniaze hore komínom!"

2

Návrh najvhodnejšieho riešenia pre vašu strechu

Tesárske práce

Montáž strešných krytín

Tepelná izolácia podkrovia

3

Montáž kovových konštrukcií

Stavba nových priečok a sadrokartónov

Stierkovanie

Brúsenie

Maľovanie


4

V požičovni stavebného náradia ponúkame vŕtaciu a búraciu techniku. Nástroje na rezanie panelov s odsávaním. Ďalej drážkovací stroj, vibračné stroje, elektrocentrálu a mnoho iného profesionálneho náradia.

V prípade záujmu nás kontaktujte na telefónnom čísle: 0918 361 353 alebo nás navštívte osobne na adrese:

Piemyselná 4271, Bardejov, bývalý areál JAS Bardejov - vjazd nákladnej dopravy.

5

Prenájom debnenia, vhodné na všetky typy stavieb, od rodinných domov až po veľké stavby. Vyberte si najmenšie základové debnenie, stenové debnenie stredných rozmerov, stropné debnenia alebo debnenia stĺpov.

Prenájom lešenárskeho systému DOKA.

V prípade záujmu nás kontaktujte na telefónnom čísle: 0918 361 353 alebo nás navštívte osobne.

6

Predajňa stavebných materiálov a miešacie centrum fasádnych omietok a farieb prioritne určených k zatepleniu budov. U nás nájdete všetko potrebné k zatepleniu: tepelné izolácie/minerálna vlna, polystyrén, izolačné dosky z fenolickej peny, kombidosky, lepidlá, armovacie sieťky, penetrácie, fasádne omietky akrylátové, silikátové, silkónové aj samočistiace, fasádne farby, fasádne kotvy skrutkovacie aj natĺkacie, všetky druhy rohových, okenných, dilatačných aj ukončovacích profilov, a všeličo iné... Kontaktujte nás - 0917 469 901

7